A1251WV-10P
Extended
Manufacturer
HR(Joint Tech Elec)
MFR.Part #
A1251WV-10P
JLCPCB Part #
C462263
Package
Plugin,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 10 10P 1A 1x10P 200V 3.15mm 4.7mm Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS