MDF7-34D-2.54DSA(95)
MFR.Part #
MDF7-34D-2.54DSA(95)
JLCPCB Part #
C6089534
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-35℃~+85℃ 2 2.54mm 2.54mm 250V 34P 3A 5mm Through Hole Tin Plugin,P=2.54mm Female Headers ROHS