MDF7-30D-2.54DSA(96)
MFR.Part #
MDF7-30D-2.54DSA(96)
JLCPCB Part #
C17562668
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-35℃~+85℃ 2 2.54mm 2.54mm 250V 30P 3A 5mm Gold Through Hole Plugin,P=2.54mm Female Headers ROHS