MDF7-14S-2.54DSA(96)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
MDF7-14S-2.54DSA(96)
JLCPCB Part #
C17540312
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-35℃~+85℃ 1 14P 2.54mm 250V 3A 5mm Gold Through Hole Plugin,P=2.54mm Female Headers ROHS