MDF7-14S-2.54DSA(55)
MFR.Part #
MDF7-14S-2.54DSA(55)
JLCPCB Part #
C5670217
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-35℃~+85℃ 1 14P 2.54mm 250V 3A 5mm Through Hole Tin 插件,P=2.54mm Female Headers ROHS