HIF6B-68DA-1.27DS(71)
MFR.Part #
HIF6B-68DA-1.27DS(71)
JLCPCB Part #
C6570606
Package
Push-Pull,P=1.27mm
Description
-55℃~+85℃ 1.27mm 125V 2 2.54mm 500mA 68P 8.51mm Right Angle 弯插,P=1.27mm Female Headers ROHS