HIF6B-34PA-1.27DSA(71)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
HIF6B-34PA-1.27DSA(71)
JLCPCB Part #
C17424626
Package
Plugin
Description
-55℃~+85℃ 1.27mm 125V 17 2 2x17P 34P 500mA Black Brass PBT Through Hole UL94V-0 Plugin Wire To Board Connector ROHS