HIF3H-60DB-2.54DS(81)
MFR.Part #
HIF3H-60DB-2.54DS(81)
JLCPCB Part #
C6570596
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-55℃~+85℃ 2 2.54mm 2.54mm 300V 3A 60P 6mm Right Angle 弯插,P=2.54mm Female Headers ROHS