HIF3H-50DA-2.54DSA(61)
MFR.Part #
HIF3H-50DA-2.54DSA(61)
JLCPCB Part #
C3743019
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-55℃~+85℃ 2 2.54mm 2.54mm 25 2x25P 300V 3A 50P PBT Phosphor bronze Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS