GT25H2-16DP-2.2H(10)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
GT25H2-16DP-2.2H(10)
JLCPCB Part #
C47089500
Package
SMD,P=1.1mm
Description
13mm 14mm 16P 2 2.2mm 28.1mm 2A 2x8P 8 Black Brass Surface Mount, Right Angle SMD,P=1.1mm Wire To Board Connector ROHS