DF65-4P-1.7V(21)
MFR.Part #
DF65-4P-1.7V(21)
JLCPCB Part #
C17436493
Package
SMD
Description
-40℃~+105℃ 1 1.7mm 100V 1x4P 4 4A 4P Black Brass LCP Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD Wire To Board Connector ROHS