DF63R-3P-7.92DSA
MFR.Part #
DF63R-3P-7.92DSA
JLCPCB Part #
C17361084
Description
-55℃~+105℃ 1 12A 1x3P 3 3P 600V 7.92mm Brass Through Hole Tin UL94V-0 插件 Wire To Board Connector ROHS