DF63M-4P-3.96DSA
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
DF63M-4P-3.96DSA
JLCPCB Part #
C2874941
Package
Plugin,P=3.96mm
Description
-55℃~+105℃ 1 10mm 1x4P 3.96mm 4 4P 600V Black Brass Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS