DF61Y-2P-2.2V(23)
MFR.Part #
DF61Y-2P-2.2V(23)
JLCPCB Part #
C5378718
Package
SMD,P=2.2mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x2P 2 2.2mm 2P 2mm 350V 5.1mm 7.35mm Brass Surface Mount,Vertical Tin SMD,P=2.2mm Wire To Board Connector ROHS