DF58-3P-1.2V(21)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
DF58-3P-1.2V(21)
JLCPCB Part #
C5363644
Package
SMD,P=1.2mm
Description
-55℃~+85℃ 1 1.2mm 10 100V 1x10P 3A 3P Black Copper alloy Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=1.2mm Wire To Board Connector ROHS