DF30FC-60DS-0.4V(82)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
DF30FC-60DS-0.4V(82)
JLCPCB Part #
C3650361
Package
SMD,P=0.4mm
Description
-35℃~+85℃ 0.4mm 2 300mA 30V 60P Gold Surface Mount,Vertical SMD,P=0.4mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS