DF22-3P-7.92DS(53)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
DF22-3P-7.92DS(53)
JLCPCB Part #
C7421697
Package
Push-Pull,P=7.92mm
Description
-55℃~+85℃ 1 12.2mm 1kV 1x3P 24mm 27.72mm 3 3P 7.92mm Copper alloy Gold Right Angle UL94V-0 弯插,P=7.92mm Wire To Board Connector ROHS