DF1-9P-2.5DSA(05)
MFR.Part #
DF1-9P-2.5DSA(05)
JLCPCB Part #
C17425352
Description
-30℃~+85℃ 2.5mm 250V 3A 9P Plugin Wire To Board Connector ROHS