DF1EC-14P-2.5DSA(36)
MFR.Part #
DF1EC-14P-2.5DSA(36)
JLCPCB Part #
C17599419
Description
1 10.8mm 14 14P 1x14P 2.5mm 8mm Brass Gold PA Through Hole UL94V-0 Plugin Wire To Board Connector ROHS