DF1B-7P-2.5DS(01)
MFR.Part #
DF1B-7P-2.5DS(01)
JLCPCB Part #
C17207009
Package
Push-Pull
Description
-35℃~+85℃ 1 1x7P 2.5mm 250V 3A 7 7P Brass Right Angle Push-Pull Wire To Board Connector ROHS