DF1B-6P-2.5DS(01)
MFR.Part #
DF1B-6P-2.5DS(01)
JLCPCB Part #
C17320657
Package
Push-Pull
Description
-35℃~+85℃ 1 1x6P 2.5mm 250V 3A 6 6P Brass Right Angle Push-Pull Wire To Board Connector ROHS