DF1BZ-8P-2.5DSA
MFR.Part #
DF1BZ-8P-2.5DSA
JLCPCB Part #
C17363228
Package
Plugin
Description
-35℃~+85℃ 1 1x8P 2.5mm 250V 3A 8 8P Brass Through Hole Tin UL94V-0 White Plugin Wire To Board Connector ROHS