DF1BZ-14P-2.5DS
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
DF1BZ-14P-2.5DS
JLCPCB Part #
C17472761
Package
Push-Pull
Description
-35℃~+85℃ 1 14 14P 2.5mm 250V 3A Brass Right Angle Tin 弯插 Wire To Board Connector ROHS