DF14-8P-1.25H(65)
MFR.Part #
DF14-8P-1.25H(65)
JLCPCB Part #
C17185471
Package
SMD
Description
-35℃~+85℃ 1 1.25mm 150V 1A 1x8P 8 8P Beige Brass Gold Surface Mount, Right Angle UL94V-0 SMD Wire To Board Connector ROHS