DF14-4P-1.25H(22)
MFR.Part #
DF14-4P-1.25H(22)
JLCPCB Part #
C17674939
Package
SMD
Description
-35℃~+85℃ 1 1.25mm 150V 1A 1x4P 4 4P Black Brass PA Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD Wire To Board Connector ROHS