DF14-2P-1.25H(24)
MFR.Part #
DF14-2P-1.25H(24)
JLCPCB Part #
C17433616
Package
SMD
Description
-35℃~+85℃ 1 1.25mm 150V 1A 1x2P 2 2P Beige Brass Surface Mount, Right Angle UL94V-0 SMD Wire To Board Connector ROHS