DF14-10P-1.25H(65)
MFR.Part #
DF14-10P-1.25H(65)
JLCPCB Part #
C17470118
Package
SMD
Description
-35℃~+85℃ 1 1.25mm 10 10P 150V 1A 1x10P Beige Brass Gold Surface Mount, Right Angle UL94V-0 SMD Wire To Board Connector ROHS