DF14A-6P-1.25H(22)
MFR.Part #
DF14A-6P-1.25H(22)
JLCPCB Part #
C17242951
Description
-35℃~+85℃ 1 1.25mm 150V 1A 1x6P 6 6P Black Brass PA Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD Wire To Board Connector ROHS