DF13-8P-1.25V(76)
MFR.Part #
DF13-8P-1.25V(76)
JLCPCB Part #
C17672896
Package
SMD
Description
-35℃~+85℃ 1 1.25mm 150V 1A 1x6P 6 6P Brass Gold Surface Mount,Vertical SMD Wire To Board Connector ROHS