DF13-5P-1.25DS(25)
Extended
Manufacturer
HRS(Hirose)
MFR.Part #
DF13-5P-1.25DS(25)
JLCPCB Part #
C5340023
Package
Push-Pull,P=1.25mm
Description
-35℃~+85℃ 1 1.25mm 150V 1A 1x5P 3.6mm 5 5.4mm 5P 7.9mm Brass Right Angle Tin UL94V-0 弯插,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS