DF13C-8P-1.25V(21)
MFR.Part #
DF13C-8P-1.25V(21)
JLCPCB Part #
C7427024
Package
P=1.25mm
Description
-35℃~+85℃ 1 1.25mm 150V 1A 1x8P 8 8P Brass Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS