DF13C-11P-1.25V(21)
MFR.Part #
DF13C-11P-1.25V(21)
JLCPCB Part #
C17627952
Description
-35℃~+85℃ 1 1.25mm 11 11P 150V 1A 1x11P Brass Surface Mount,Vertical Tin SMD Wire To Board Connector ROHS