DF13B-5P-1.25V(76)
MFR.Part #
DF13B-5P-1.25V(76)
JLCPCB Part #
C17266046
Package
SMD
Description
-35℃~+85℃ 1 1.25mm 150V 1A 1x5P 5 5P Brass Gold PA Surface Mount,Vertical UL94V-0 SMD Wire To Board Connector ROHS