CSA0805X7R225K250MT
Extended
Manufacturer
HRE
MFR.Part #
CSA0805X7R225K250MT
JLCPCB Part #
C5254857
Package
0805
Description
25V、25V、25V、50V、50V 2pF、300pF、620pF、22nF、2.2uF X7R、C0G、X5R、C0G、C0G ±20%、±10%、±5%、±5%、±2% 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS