PH1257-LT-06
MFR.Part #
PH1257-LT-06
JLCPCB Part #
C2939400
Package
SMD,P=1.25mm
Description
1 1.25mm 10.8mm 1x6P 4.25mm 4.73mm 6 6P Beige LCP PH Surface Mount,Vertical SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS