PH1250-WT-06
MFR.Part #
PH1250-WT-06
JLCPCB Part #
C2939415
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
1 1.25mm 12.6mm 1x6P 3.57mm 5.25mm 6 6P Beige Brass LCP PH Surface Mount, Right Angle Tin SMD,P=1.25mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS