DC-016A-2.5-PU PCB (HY)
Extended
Manufacturer
HOOYA
MFR.Part #
DC-016A-2.5-PU PCB (HY)
JLCPCB Part #
C19712357
Description
-20℃~+70℃ 2.5mm 30V 500mA DC Power Jack Through Hole 插件 DC Power Connectors ROHS