HMEF400P33J4I3A0A
MFR.Part #
HMEF400P33J4I3A0A
JLCPCB Part #
C2913461
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 330nF 400V ±5% 插件,P=15mm Film Capacitors ROHS