WF-XH2.54-5PZZ
Extended
Manufacturer
HMTCONN
MFR.Part #
WF-XH2.54-5PZZ
JLCPCB Part #
C53121325
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x5P 2.54mm 250V 2A 5 5P Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS