B12720520-16PB0514-H10C43
MFR.Part #
B12720520-16PB0514-H10C43
JLCPCB Part #
C51823036
Package
SMD,P=1.27mm(Staggered pins)
Description
-40℃~+105℃ 1 1.27mm 16P 1A 1mm 1x16P 4mm Brass Gold Pin Header Surface Mount,Vertical SMD,P=1.27mm(交错脚) Pin Headers ROHS