A25421110-4PB2114-H85C32
MFR.Part #
A25421110-4PB2114-H85C32
JLCPCB Part #
C49840911
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-55℃~+105℃ 1kV 2 2.54mm 2.54mm 3A 4P 5mm Right Angle Side Square Hole 弯插,P=2.54mm Female Headers ROHS