MBR20100CT
Extended
Manufacturer
HL(Haolin Elec)
MFR.Part #
MBR20100CT
JLCPCB Part #
C216250
Package
TO-220F-3
Description
-65℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 100V 150A 150uA@100V 20A 860mV@20A TO-220F-3 Schottky Diodes ROHS