MBR10200(HCO)
Extended
Manufacturer
HL(Haolin Elec)
MFR.Part #
MBR10200(HCO)
JLCPCB Part #
C2688974
Package
TO-220F
Description
1 Pair Common Cathode 10A 200V 30uA@200V 950mV@20A TO-220F Schottky Diodes ROHS