HB100N08(CEE)
Extended
Manufacturer
HL(Haolin Elec)
MFR.Part #
HB100N08(CEE)
JLCPCB Part #
C2689103
Package
TO-263
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100A 115nC@10V 145pF 147W 4V 5.053nF 7.8mΩ@10V 82V N-Channel TO-263 MOSFETs ROHS