HA210N06
Extended
Manufacturer
HL(Haolin Elec)
MFR.Part #
HA210N06
JLCPCB Part #
C237262
Package
TO-3P-3
Description
-55℃~+175℃ 135nC@10V 210A 220W 4V 4mΩ@10V 5.8nF 505pF 60V TO-3P-3 MOSFETs ROHS