RCT033M9FLF
MFR.Part #
RCT033M9FLF
JLCPCB Part #
C177930
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.9MΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS