HLK-10M15C
MFR.Part #
HLK-10M15C
JLCPCB Part #
C54450892
Package
插件,47.5x28.5mm
Description
-25℃~+60℃ 0.1W 1 10W 120V~350V 150mVp-p 15V 1A 22mm 28.5mm 3kV 47.5mm 85VAC~265VAC AC/DC-DC 插件,47.5x28.5mm AC-DC Power Modules ROHS