MAX810MM3-4.38/TR
Extended
Manufacturer
HGSEMI
MFR.Part #
MAX810MM3-4.38/TR
JLCPCB Part #
C42411682
Package
SOT-23
Description
-20℃~+60℃ 1 1V~6V 2uA 4.38V 500ms Active High Voltage Detector SOT-23 Supervisor and Reset ICs ROHS