LM2591HVT-12
Extended
Manufacturer
HGSEMI
MFR.Part #
LM2591HVT-12
JLCPCB Part #
C2902499
Package
TO-220-5
Description
-40℃~+125℃ 1 10mA 12V 150kHz 1A 4.5V~60V Buck Buck Built-in Fixed No TO-220-5 DC-DC Converters ROHS