HG7133M3-1/TR
Extended
Manufacturer
HGSEMI
MFR.Part #
HG7133M3-1/TR
JLCPCB Part #
C2926257
Package
SOT-23-3
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 100mA 2uA 3.3V 36V 4mV@(1mA) Fixed Positive SOT-23-3 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS